REFERENCIE

Štartovací seminár

Miriam, seminár s Tebou sú Vianoce pre dušu. Lekári by Ťa mali predpisovať na recept všetkým chorým a ľuďom bez nádeje. Vniesla si do môjho života lásku, svetlo, nádej a vieru vo mňa samú. Milujem Ťa a ďakujem Ti.
Gabika K.
Ďakujem za pocit slobody, šťastia, možnosť byť sama sebou, naštartovať svoj život správnym smerom. Zo srdca
Adriana
Veľmi sa mi to páčilo, bolo to jednoduché, praktické a kreatívne. Páči sa mi na tom to, s akou ľahkosťou a láskou to robíš. Skvelá atmosféra.
Barbora Tichá
Milá Miriam, děkuji, děkuji, děkuji za nádherný seminář! Splnil veškera má (i skrytá) očekávání. Úžasná rodinná atmosféra, výborné jídlo. Jsem nadšená, že jsem tu mohla být a už se těším, až budu doma vše praktikovat. Využij a uveřejni, jak uznáš za vhodné.
Lenka Trnková
Nič úžasnejšie som za svojich 48 rokov nezažila. Tri dni človek riešil len svoje myšlienky a sám seba. Dostala som veľa návodov ako zvládať svoj život a svoje emócie. Už viem, čo chcem! Ďakujem!
Monika
Nemám čo dodať, som spokojný. Chýbajú mi nahrávky. Milujem a ďakujem s láskou a svetlom.
Peter M.
Milá Miriam, děkuji za krásně a smysluplně prožitý čas. Miluji Tě, omlouvám se, prosím odpusť mi, děkuji Ti. Přeji hodně úspěchu v osobním i pracovním živote, radost ze života, radost z dětí a …takové přáni, jako sobě i Vám všem.
Z.Chládková
Miri, som šťastná, že som tu bola. Otvorilo sa mi srdce, stále sa mi chce plakať bez dôvodu. To je šťastie. Ďakujem, ďakujem, ďakujem, si skvelá a Lacko je skvelý. Ďakujem
Alena Uherčíková
Milá Mirka, z celej hĺbky duše ďakujem za to, čo robíš. Pomohlo mi veľmi stretnutie s Tebou. S ľuďmi, ktorí tu boli ďakujem vyššej moci, že mi doplnili moje životné otázniky, pripomínali osoby zo života, rodiny. Prostredie úžasné, pochopiť podstatu života a nie...Strava pre mňa bola poslaním pre moju milujúcu rodinu, pre zlepšenie zdravia. Ďakujem
Andrea
Chýbal oznam (nevšimol som si), že nebudú uteráky na izbách. Prvú noc bolo v izbe zima. Mne by sa zišla audio-nahrávka postupov. Ďakujem.
Bárny
Seminár bol veľmi príjemným prekvapením. Odnášam si silné zážitky a kus bohatstva, o ktoré si sa s nami podelila. Seminár si viedla „profi“ štýlom, veci mi dávali zmysel a pomohli mi pochopiť mnohé veci. Slovom sa nedá vyjadriť moja vďačnosť za všetko, čo si dnes odnášam. Bolo to jednoducho úžasné. Želám Ti, aby sa Ti v tomto poslaní darilo posúvať hranice, lebo si fakt dobrá v tom, čo robíš.
Inka
Bol to úžasný víkend, zistila som, že nič nie je nemožné. Robíš to skvele, vieš prebudiť v ľuďoch zvedavosť a chuť do života. Skvelé jedlo, netušila som, že vegetariánske jedlo môže byť také pestré a chutné. Neľutujem to, že som sa sem rozhodla prísť, užívala som každú sekundu. Určite tu ešte prídem. Robíš to dobre a hlavne- robíš to rada. Stretla som tu skvelých ľudí. Ďakujem za všetko, si jednoducho anjel.
Jana Malejčíková
Miriamka, nemám výhrady voči ničomu. Dostala som viac, ako som čakala (a nie kvôli tomu, že som v podstate nemala žiadne očakávania). Milujem Ťa a ďakujem Ti.
Jana Švedová
Som rada, že „si“ milá Miriamka. Prosím anjelov, aby sprevádzali tvoj život svetlom a láskou. Nikdy Ti nemôže nikto vziať Tvoje myšlienky, spomienky a pocity. (To je Tvoj poklad). Tam hore vedia, prečo robíš túto prácu. Tvoje srdce nech je navždy napojené božím svetlom. Ja už teraz viem, že Slnko v tvojej dušičke navždy bude žiariť. Mám Ťa rada a milujem Ťa tou krásnou bezpodmienečnou láskou. Žiť na tomto svete sa musí, preto prosím ži. S láskou a svetlom, z úprimného srdca Ti prajem všetko naj. S láskou
Ľubica
Čo ti mám napísať? Ťaháš ľudí, ich duše vyššie. Ťaháš ich z bahna, z priepasti. Poskytuješ odrazový mostík. Štart do iného, nového života. Každý z nás sa narodil pre úspech, lásku a hojnosť. Nie každá vie sa odraziť z tohto mostíka k týmto hodnotám. Tu je dôležitý ten prvý krok. (Konfucius : Cesta dlhá tisíc míľ, začína prvým krokom.) Ten prvý krok sa hlboko zapisuje do podvedomia. Hlboko a zlatými písmenami. Vďaka. S láskou
Mária
Miriam ďakujem, ani trochu to neľutujem, že som sa zúčastnil tohto štartovacieho seminára. Naopak veľmi mi to pomôže v tom, čo chcem robiť, určite to odporučím aj iným ľuďom a aj sa vrátim keď sa mi bude dať. Ďakujem, ďakujem pekne pa-páá.
Milan
Miriam si úžasná s tým čo robíš pre nás ľudí. Som veľmi vďačná nebesiam a vesmíru, že som mala a mám tú možnosť Ťa poznať. Veľmi si mi pomohla na mojej ceste za novým životom. Tvoj úsmev je dar...Ostaň naďalej taká úžasná ako si, v tom, čo robíš. Pretože robíš veľa a robíš to zo srdiečka. Si darom pre nás všetkých...veľké ĎAKUJEM.
Miriam
Všetko bolo okej, jedlo bolo super, ľudia boli fajn. Myslím si, že nie všetci sa dostatočne zapájali do debát, samozrejme záleží to od povahy, ale možno by sa zišlo viac vyzývať osoby. Ďakujem Ti, milujem Ťa.
Milá Miriam, som veľmi šťastná, že som Ťa spoznala osobne. Ďakujem Ti za úžasný seminár. Je to pre mňa naozaj „štarťák“. Robíš to fantasticky. Všetko bolo úplne úžasné- od ubytovania, stravy, účastníkov, organizácie, vychádzok až po náplň seminára. Takúto skvelú atmosféru som doteraz nezažila na žiadnom seminári. Si jednotka a ďakujem Bohu za Teba a Tvoje dary. Viem, že nie som naposledy a ešte raz veľká vďaka.
Zuzana
Miriamka, ďakujem za úžasný víkend. O týchto technikách aj veciach viem dávno, ale aj tak som ich nikdy nepraktikovala. Nebol čas. Nespravila som si ho a tak... Ozrejmili sa mi tu isté veci a veľa mi toho do seba zaklaplo a celkovo sa tak dostať do tejto atmosféry bolo super, lebo je super vibrovať s rovnako naladenými ľuďmi. Výborné bolo to vysvetlenie emocionálneho rebríčka a tie jednotlivé schodíky. Tiež vysvetlenie strachu, že strachom si to blokujeme, už rozumiem, prečo mne osobne nevychádzali veci. Lebo som na ne myslela a myslela som kvôli strachu, lebo som sa bála, že sa nesplnia. Takže toto asi veľa ľudí nevie. Začarovaný kruh. Iba to som chcela. Bolo tu fakt úžasne, a krásny kraj. Ďakujem
Barbora
Milá Miriam, ďakujem Ti za krásny a bohatý víkend, ktorý splnil všetky moje očakávania. Trochu som mala obavy z 5 izbového ubytka, ale nakoniec som bola príjemne prekvapená. Maminkina domáca strava bola veľmi chutná, ďakujem jej špeciálne za pár inšpirácií. Aj vychádzka bola super. Škoda, že víkend má iba dva dni a kúsok. Dúfame, že sa stretneme na pokračovaní a dovtedy ostaneme aspoň v kontakte. Ďakujem
Heňa
Nech to Tvoje poslanie otvára ľuďom srdiečka a nech nám všetkým ukazuješ, že život je dar a všetko si tvoríme SAMI. Si krásny človiečik. Aj ja Tebe želám láskou naplnený život. Cítili sme to rovnako.
Jana z Oravy a Lada z Parnice
Milá Miriam, splnilo to moje očakávanie, lebo som Ťa videla vo svetle už predtým a ako som Ti povedala si hviezda, ktorá žiari a Tvoje svetlo sa plnou láskou dostalo aj nám. Všetko bolo tak, ako malo byť, teda aspoň v mojom svetle. Ďakujem, s láskou
Jana Mančíková