Počas venčenia som “vyrobila” 15 objednávok. Ako? Cez video, samozrejme :)

Išla som vyvenčiť Bašu. Svietilo slniečko, tak som vzala do druhej ruky ešte stojan, že niečo cestou natočím.

Aj som natočila :)

Video s vysvetlením, ako funguje duševná sprcha, ktorú som dala k dispozícii na mojich stránkach zdarma. Aby ste mali nielen čisté telíčka, ale aj duše. A dokázali si zhmotňovať na počkanie všetko, čo si prajete.

Bolo to toto video:

Tu je načítané z youtubu, tak sa nenechajte pomýliť počtom videní. Na tomto kanáli prinesie úžitok v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch, pretože tam bude visieť ešte roky a bude ľahko dohladateľné.

Video nosí okamžitý úžitok na facebooku.

Na facebooku prinieslo úžitok okamžite. Mne hojnosť a peniaze, a iným velikánske poznanie, novú skúsenosť a aha momenty. Maily, ktoré denne dostávam mi tlačia slzy dojatia do očí.

Za všetky dávam tento jeden, čo prišiel včera večer (skopírovaný ako prišiel):

Krásný dobry večer mila Miriam, popravde byla jsem trosku skepticka, kdyz jsem se podívala na Vaše video a říkala jsem si, ze opakování 4 vet přece nemůže mit žádný účinek, jak moc jsem se ale spletla! První kolo(prvni 4 vety) jsem zvladla v pohode, ale druhým kolem to začalo! Muzu Vám říct ze jsem celých 6 minut strávila v ohromném pláči, jsem rada, ze se neco uvolnilo, ale presto bych se chtěla zeptat, jestli je to normální reakce plakat celých 6 minut? Mnohokrat Vám za Vaše video dekuji, cítím, ze mam v tele a na dusi moc moc potlacenych emoci a jsem strašně vdecna, ze jsem si Vas pritahla do života, Hoopopono je přesně to, co jsem hledala. DEKUJI! A přeji Vám nádherný vecer a spoustu uspechu! :) S láskou Lucie

Mrknime sa na to video z marketingového hľadiska.

Celá akcia trvala 20 minút a priniesla za prvé 2 dni

  • 3 000 videní videa na facebooku
  • 360 kontaktov do databázy
  • 15 objednávok

A tých objednávok bude ďaleko viac. Prídu vždy, keď pošlem predajný mail do tejto databázy. A počet sa bude zvyšovať. Štatistiky nepustia.

Stálo ma to 20 minút času, kým som video natočila a ešte asi 10 minút, kým som ho umiestnila na FB a YTB.

Natočiť video je tááák jednoduché, že by som sama tomu neverila.

Video je úžasný fenomén, ktorý môže priniesť veľa veľa dobrého. Autorovi aj divákom.

Za predpokladu, že ten autor vie ako na to. Ako ho natočiť rýchlo, ľahko, jednoducho – s minimom času, peňazí, techniky a maximálnym efektom.

Trvalo mi 2 roky, kým som prišla na to, ako to robiť správne. A teraz to učím iných. Cez internet pomocou videí a e-bookov som k natáčaniu videa “dokopala” už viac ako stovku ľudí.

A pre tých, ktorí potrebujú osobný “kopanec”, chytiť za ručičku a naučiť sa to za mojej asistencie – máte možnosť práve teraz.

Nazvala som to VIDEO seminár, ale ona to bude skôr taká video žúrka plná radosti, smiechu, porozumenia a zázrakov. Veď uvidíte, že prečo :)

Každopádne na tento víkend určite nezabudnete, pretože “následky” budete niesť už celý život. A budú to mega pozitívne následky. To mi verte!

Za to dám ruku do ohňa, akože sa Miriam volám.

Viac o VIDEO seminári nájdete tu>>>

Kliknite na ten odkaz!

:) Dozviete sa aj ďalšie čísla, ktoré súvisia s mojimi videami. Tu >>>>>>>>>>>

A na záver ešte jedna pikoška – potvrdenie, že nekeciam… a aj trocha bulváru a popola na hlavu:

Za tých 20 minút som stihla natočiť ešte aj túto upútávku. Visí vedľa formulára na zber kontaktov, preto má menej ako jednu minútu.

A je tam zreteľné, že stojan sa ku koncu zatriasol… a teda fakt som bola na špacírke s Bašou…

… a Baša si zo stojana práve vtedy urobila prekážkovú dráhu. Prebehla pomedzi nôžky a do jednej zavadila telom. Preto sa obraz zatriasol.

Nevadí…aspoň je to originálne a autentické :)

Teším sa na Vás na VIDEO semíku.  Účastníkov vyobjímam osobne. A ostatným posielam virtuálne objatie z hniezda.

S láskou

Miriam

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

E-book zdarma Ako natočiť video rýchlo a jednoducho si stiahnite tu>>>

Ak chcete rovno všetky rady, tipy, vychytávky, aj s presným návodom na odbúranie strachov, Kompletný manuál nájdete tu>>>

3sipky-dolu-cervene

Miriam Štolfová
Je expertkou na vedomú kreativitu a osobné motivačné videá ♥ ☼ ❀ ✂ ♥ Prepája kreativitu s osobným rozvojom a cez videá posiela do sveta.......✈ Už niekoľko rokov si žije svoj "Luxusný kreatívny život">>>

Učí ľudí využívať kreativitu v každej oblasti života, každý deň. Ako vďaka kreativite pritiahnúť do bežného života viac šťastia a radosti spísala do e-booku Návod na výrobu šťastného človeka za 21 dní>>>

Je autorkou viacerých kreatívnych projektov, pri ktorých využíva potenciál videa. Objavila spôsob, ako natočiť video rýchlo, jednoducho a s minimom techniky. Kompletný manuál nájdete v pripravovanom e-booku Ako natočiť video rýchlo a jednoducho>>> Ako našla tento spôsob a ako inšpiruje iných postaviť sa pred kameru a deliť sa o poklady ukryté v sebe čítajte tu>>>

Komentáre