Aké by to bolo.... ???

 

Opraviť NEfunkčný, pokazený vzťah s človekom, na ktorom ti záleží....

 

A zároveň zlepšiť fungovanie tvojej mysle a
zvýšiť kapacitu mozgu...

 

Chceš?

 

Áno?

Tak táto nahrávka je určená presne pre teba.
2v1 ako kinderko. :)

Pierko je čarovné a môže zmeniť tvoj život. 

Predstav si, že sa zachumleš do teplej deky v pohodlnom kresle a urobíš si intímnu chvíľku sama so sebou. Pustíš si toto “Pierko” do uší a budeš oddychovať.

Necháš sa unášať hojivými, liečivými slovami, ktoré ťa zavedú do nádherného sveta, kde sa žije s ľahkosťou anjelskeho pierka… kde je všetko možné a všetky vzťahy sú plné lásky a radosti. 

…a zatiaľ sa udeje taaaak veľa, že sa ani veriť nechce:

V priebehu necelej polhodinky “pretočíš kolieska v hlave” a po skončení meditky tvoja myseľ aj telo bude fungovať v zlepšenom režime. Doslova ti svitne v hlave a mozgovým bunkám narastú svaly a krídla. :)

Do srdca vstúpi neha a láska, otvorí sa ti srdcová čakra a ty budeš cítiť, že život je ľahký ako anjelske pierko.

A presne za rovnakú pol-hoďku opravíš jeden pokazený vzťah, alebo dobrý vzťah zharmonizuješ a upevníš. Na diaľku urobíš jedného človeka šťastnejším, ako je práve v tejto chvíli.

To celé sa udeje, kým tvoje telo bude odpočívať a vnímať túto liečivú nahrávku. 

❤ ❤ Stane sa taký malý zázrak. ❤ ❤

Je nádherná a silná.Vďaka tvojmu neuveriťeľnému hlasu sa nielen príjemne počúva, ale PIERKO ma dostalo do absolútneho kĺudu. Meditku odporúčam naozaj každému.ĎAKUJEM a prajem veľa veľa spokojných poslucháčov.
Renáta JankovičováPoradkyňa zdravia, výživy a krásy - @revitalstudio

Na čo sa môžeš tešiť?

Na hovorené slovo + krásny hudobný podmaz z jazýčkových bubienkov a špeciálnych zvonkohier ladených podľa živlov. 

Všetko vytvorené spôsobom zachytenia energií prichádzajúcich ako posolstvo pre zlepšenie vibrácií planéty, a ľudí počúvajúcich túto nahrávku.

V nahrávke započuješ vzdušnú a vodnú zvonkohru a presne tento červený bubienok.

  • 1. časť
    Tu sa dostaneš do zmeneného stavu vedomia a prepojíš si hemisféry. Odstrániš prekážky, ktoré ti bránia v bežnom fungovaní s ľahkosťou prechádzať medzi ľavou a pravou hemisférou a otvoríš si srdcovú čakru (kvantové pole).
  • 2.časť
    Tu sa prenesieš do inej dimenzie a s anjelskou pomocou opravíš, vylepšíš, upevníš vzťah s človekom, s ktorým práve teraz potrebuješ zharmonizovať vzájomný vzťah.
Meditácia je príjemná, uvoľňujúca a ľahká ako pierko. Jemná "zvonkohra" v pozadí "Ťa"nesie ešte ľahšie, rozplývaš sa v nej. Krásne ľahké prepojenie pravej a ľavej hemisféry. Ten prechod sa mi zdal ľahučký s otvorenou bránou - oblúkom medzi nimi. Pred vstupom do pravej hemisféry vystupovalo svetlo, pred vstupom do ľavej bolo toho svetla menej . Ale nakoniec pierko ľahučko prehupovalo v podobe nekonečnej osmičky. Milujem anjelov a stať sa súčasťou ich krídla, aspoň na chvíľu je krásne, pričom druhému "pomáhaš" (čím pomáhaš aj sebe), tichučko, nezištne, dokonca on/ona ani netuší, že si pri ňom. Tú ľahkosť a nehu v sebe cítim aj teraz, nechám doznieť počas noci. A zajtra, pozajtra, alebo niekedy sa nechám prekvapiť.... A budem lietať aj ku ďalším dušiam... Ďakujem Mirka
Izabela

Každý máme svoj príbeh zrodu. Aj táto meditácia.

Prišla ľahúčko - veď je Pierko :) 

Vznikala ozaj zaujímavým spôsobom:

Pracovala som na príprave obsahu do Školičky, keď sa neodbytne začala hlásiť o slovo. Štuchala ma pod rebro, tlačila sa do uší. Až tak neústupčivo, že som musela do pár minút poslúchnuť jej volanie.

Schytila som mobil, doslova vybehla bezhlavo na lúku za záhrady, “zapichla sa” bosými nohami do trávy, zapla nahrávanie a už som len nechala cez teba tiecť to, čo prichádzalo…Tlmočila som do ľudskej reči energiu, ktorá vchádzala priamo do srdca a pretlmočená vychádzala cez ústa do mobilu. Úplne medžik proces...

A zároveň som si tento proces nesmierne užívala, lebo ako Miriam som bola v zmenenom stave vedomia, celý čas oblievaná nepopísateľne silnou láskavou (povedala by som, že anjelskou) energiou.

Keď som si ju potom vypočula, sama som bola prekvapená, čo to vzniklo. Čo mi bolo dovolené zachytiť, cez svoje telo pretaviť do uchopiteľnej, materiálnej podoby a poslať k vám. Do týždňa som ju nahrala v dobrej kvalite v nahrávaceom štúdiu u Caca, aby vám priniesla osoh a využili ste ju ako pomôcku pre zlepšenie vášho života, aj energie celej matky Zem.

Je nahraná v ženskom rode, takže je určená predovšetkým pre ženy. Páni ju môžu používať tiež, samozrejme, ak sa dokážu povzniesť nad to, že je v nahrávke použitý ženský rod. Aj pre mužov, či deti má rovnako liečivé a povzbudzujúce účinky.


Pierko bolo ako balzam. Balzam na bolest v dusi po rozvode. Prislo vela uvedomenia a zaroven odlahcenie. A hlavne nastupila sebalaska. Ze vsetko treba prijat tak, ako prichadza. Pocuvala som ho vzdy viac raz po sebe a citila som, ako zo mna odpadava nieco, co som si niesla navyse Dakujem, velke velikanske dakujem
Lucia
Ahoj Miri, já meditace moc nemusím, tak je ani nevyhledávám, ale tahle si mě "našla" ;) Když už si nějakou poslechnu, tak většinou jen jednou - prostě jdou mimo mě. Ta Tvoje je "jiná". Měla jsem pocit krásného uvolnění a pohody. No, nejspíš bude silně návyková :D pa pa Linda
Linda Hronová, homeopatka a zaslúžilá babička
Mimi,
to je naaaaaaadhernaaaaaa meditka, to sa bude cistit vztahy jedna radost...si uzasna, skvela, vdaka, ze su medzi nami aj pozemski anjeli, Ty si jednym z nich, cmuuuuuk,
Ada

Kto je autorkou?

V tomto prípade som skôr poštárkou a nahrávačkou :) Autorom meditky je niekto úplne iný - niekto, koho tvár nevieme zachytiť foťákom.

Volám sa Miriam Štolfová, 30 rokov sa venujem osobnému rozvoju, som lektorka, blogerka, youtuberka, autorka jedinečného projektu Školy hrou pre dospelákov - 1. online/virtuálnej školy osobného rozvoja.

Učím mojich \"školákov\" veci, ktoré nás v škole nenaučili a sú nám potrebné na to, aby sme žili šťastný život v  láske a hojnosti. Moji klienti majú rukolapné výsledky, ktoré potvrdzujú desiatky referencií.

Dostala som do daru schopnosť zachytiť to, čo je nám posielané “zhora, z vyšších sfér” ako pomôcky pre zlepšenie života a naplnenie nášho potenciálu a poslania.

Tak chytám a vyrábam pomôcky ako je táto... aby ste aj Vy mali šťastné a krásne životy plné lásky a hojnosti.

Stojí 22,22€ + DPH

Dvojka, to je číslo vnímavosti, intuície a vzťahov.

Nech ich máte skvelé a plné lásky.  

Je mi zo zážitku tejto meditácie zvláštne, tak nevinne. Keď som pred rokmi po prvý krát počula slovko meditácia, prišlo mi veľmi vážne, ktorého nevyhnutnou súčasťou je strohá tvár. Po tejto meditácii mám úsmev od ucha k uchu a ľahkosť v srdci. Už poznám, že život môže byť naozaj hrou. Ešte pred 6 týždňami - pred vstupom do virtuálnej školy som tvrdila, že život je plný bolesti a smútku. Ďakujem za možnosť byť žiačkou Mirkinej školy a zvlášť aj za meditácie v jej podaní. Pri každej jednej sa cítim ako v náručí Nehy. Ďakujem, Mirka.
Jarmila Semanová, 56r., zdravotná sestra, mama 6. detí a babina 3. vnučiek
Ahoj Miriam,mockrát děkuji za meditaci. Už jsem ji stihla i vyzkoušet a těším se, až bude chvilka na další zkoušení. Léčit vztahy je potřeba skoro pořád. Meditka je vážně vydařená a krásně jsem si ulítla. Nádherná relaxace. Původně jsem chtěla léčit vztah s někým z mého okolí, ale první, kdo se mi objevil jsem byla já.

Funguje výborně i tak, je mi mnohem líp. Ještě zajímavý dodatek. Měla jsem narozeniny a přála si nějaké milé překvapení jen pro mě, poděkovala a "odeslala"...a našla si mě tahle meditka. Tak ještě jednou děkuji a přeji krásný den.Katka
Kateřina Trefná, krejčová a maminka

Možno ti skrsnú v mysli takéto otázky: 

Kliknutím na otázku si zobrazíš odpoveď.

Je to zložité?

Nie. Stačí si nájsť pol hodinky kľudu, pustiť do uší (ideálne cez sluchátka) a počúvať. Nechať sa viesť slovami. Nie sú na to potrebné žiadne špeciálne schopnosti a dokáže to každý.

Čo k tomu potrebujem?

Túto nahrávku a prehrávacie zariadenie (audioprehrávač, mobil, počítač), prípadne aj skuchátka, ale nie sú nutnosťou.

Čo ak počas meditácie zaspím?

Aj to je v poriadku. Mozog pracuje aj počas spánku a aj v tomto prípade sa deje to, na čo je meditácia určená.

Ak si ju teraz objednám, kedy mi bude doručená?

Ak zaplatíš kartou hneď po vyplnení objednávky, nahrávku máš doma do pár minút a môžeš počúvať. Ak budeš platiť prevodom, tak po objednaní príde mailom zálohová faktúra s číslom účtu a variabilným symboom, ktorú zaplatíš cez internetbanking. Hneď po pripísaní peňazí na účet je nahrávka odoslaná k tebe.

V akom formáte je táto nahrávka?

Je vo formáte mp3 (zvukovom súbore) a je posielaná mailom.

Akým spôsobom mi bude nahrávka doručená?

Po vyplnení objednávky na tejto stránke a zaplatení zálohovej faktúry ti príde mailom link, na ktorý klikneš a dostaneš sa k nahrávke. Odtiaľ si ju stiahneš do mobilu alebo PC.

Verím, že teraz je už všetko jasné.

Dopraj si chvíľku len pre seba.

Dopraj si hojivý a odpočinkový anjelský čas.

Dopraj si meditáciu Pierko práve teraz.

Na anjelskych krídlach už lieta 0 ľudí
Ahoj, Miriam,
Veru áno, už som si polietala a lietam si takto takmer každý večer, pretože tá meditácia je úžasná a som z nej nadšená. Hlavne sa mi páčia zvonkohry a pomáhajú mi koncentrovať sa.

Na fyzickej úrovni sa zatiaľ neudialo nič, ale aj tak je to fajn a pomáha mi to pozitívnejšie myslieť. Teším sa každej novej meditácii, ktorú urobíš, lebo prostredníctvom nich sa aj ja posúvam dopredu a snažím sa pozitívnejšie myslieť a byť lepšie naladená. Veľmi pekne ďakujem.
Ingrida

OBJEDNÁVKA

 

Po objednaní a zaplatení ti príde meditka mailom vo formáte mp3.

 

Pri platbe prevodom ju budeš mať do 1-2 dní od zaplatenia.

Ak si vyberieš platbu kartou, už za 5 minút môžeš počúvať.

Miriam Štolfová

miriam@stolfova.sk
Ak by si sa chcela na čokoľvek opýtať, napíš mi. Som tu pre teba.