Máš niekedy chaos v hlave?

Nervozitu v tele?

Sebavedomie v pivnici?

NEzvládaš emócie
a energia je vtedy na bode mrazu, však?

Mám pre teba niečo výnimočné. Čo ti zaručene pomôže.

Predstav si, že:

Príde ťažká chvíľa, chaos v hlave a nervozita v tele, emócie s tebou lomcujú. Sabotujú ťa! Ty chceš od nich podporu a spoluprácu a oni si robia čo chcú…potvory NEskrotené :)

Ty si povieš: Ho ho hooo, milí moji, takto nie! Milý pán Hnev, Stach, pani Nerva, ja mám na vás parádny liek! Ja si s vami poradím raz-dva-tri a ešte si pritom aj oddýchnem.

Utiahneš sa na pohovku a pustíš si nahrávku do uší. A o 20 minút vstaneš kľudná, pokojná, rozžiarená…. poobzeráš sa dookola a povieš si: To je krásny deň! Mám sily za troch, idem si užívať prítomnosť.

A tvoja duša, srdce, emócie aj telo sa usmejú, zakričia Huráááá a stanú sa z nich tvoji najlepší pomocníci.
Máš?
Vieš si to predstaviť?
A chceš to takto?

Kedysi som bývala uzlíček nervov. Dnes mi to už mnohí ani neveria. Poznajú ma večne vysmiatu, spokojnú, s nadhľadom nad vecami... aj keď je okolo búrka a slabé kusy odpadávajú. :) Áno, je to tak. Dnes už áno.

Som chronicky šťastný človek. Ale zároveň som normálna žena. Ak je človek 24 hodín vysmiaty ako lečo, JE TO MASKA. Žijeme v cykloch. Je úplne prirodzené, že emócia počas dňa, mesiaca, roka kolíše. 

Aj ja mávam svoje dni a horšie chvíle. Aj ja sem-tam spadnem na chvilinku do hnevu alebo smútku. Leeenže - za tie dlhé roky som vynašla metódu, ako sa tam dole nezabývať. Jednu-dve minútky si to užijem a okamžite robím potrebné kroky, aby som v tom nezostávala. 

30 rokov fungujem “v osobnom rozvoji”, moji klienti živých aj online projektov majú viditeľné výsledky smerom k láske, šťastiu, hojnosti. Som autorka Školy hrou pre dospelákov kde učím dospelákov veci, ktorá nás v škole NEnaučili. A robíme to hravou, zábavnou formou, aby vás to bavilo.

Pripravila som pre teba vedenú meditáciu, vďaka ktorej sa zintegruje celý tvoj energetický systém, srdce, myseľ, telo a získaš kontrolu nad svojimi emóciami.

S touto meditáciou získáš 

  • skľudnenie,
  • mier v srdci,
  • energiu,
  • kontrolu nad svojimi emóciami,
  • pokoj
  • pohodu
  • aj poriadok v sebe.

A k tomu ešte niekoľko miliónov kamarátov - každá bunka tvojho tela ťa začne podporovať a pomáhať ti žiť šťastný život v plnej prítomnosti.

Čo je súčasťou nahrávky

inštrukcia na začiatku

jemné vedenie pomocou slov

hudba v pozadí, ktorá má harmonizačné aj čistiace účinky

Meditka vznikla v nahrávacom štúdiu u "Caca” v Liptovskom Mikuláši ako pomôcka na môj ŽIVÝ seminár SEBAVEDOMIE. Vytvorila som ju podľa toho, ako to robím ja už roky, ak sa potrebujem zharmonizovať, dobiť baterky a získať kontrolu nad NEposlušnými emócimi.

Používala som ju len pre účely živých seminárov a workshopov. Účastníci týchto akcií si ju žiadali aj “na doma”. Že takáto perla by mala byť súčasťou každej domácej lekárničky, povedala mi Lenka :)

Tak dobre - máte pravdu, o poklady sa treba deliť….povedala som si.

Nech slúži všetkým, ktorí potrebujú prejsť z chaosu do integrity, doplniť energiu a ukočírovať svoje emócie.

Je to zložité?

Nie! Potrebuješ len 20 minut času, tiché príjemné miestečko a túto nahrávku. Pustíš do uší a len počúvaš. Nič viac.

NEmusíš mať žiadnu prax s meditáciami. Len počúvaš, ako sme kedysi počúvali audio rozprávky. :)

To zvládneš, však?

A za tých 20 minút sa udeje…. Takmer zázrak. :)
Keď otvoríš oči, všetko bude iné. Pokojnejšie, jasnejšie, svet a život získa jasný poriadok a pohodu. Dostaneš sa z chaosu do integrity. Každá súčiastka TEBA bude skvelý kamoš, ktorý bude robiť všetko pre tvoju podporu.

Ďakujeme Miriam. Pomohla mi tato nahrávka ked som čakala O. a bola som na rizikovom. Davala som sa nou každý den do pohody aj s anjelskym hoponkom. Aby O. vydrzal v brusku az do konca. Ďakujeme a želáme láskou naplnené dniky. PS: tvoje maily mam rada, bud si nieco pripomeniem alebo sa dozviem nieco nové.
E.K.

23,23 €

+ DPH, ktorú okamžite posielame do štátnej pokladnice

Dopraj si čas pre seba
a posilni svoje seba-vedomie s meditáciou Moje JA
práve teraz!

Objednávka Meditácie Moje Ja

Už o chvíľu sa môžeš sa tešiť na

Meditáciu MOJE JA

Ak by si potreboval(a) moju pomoc, napiš mi na miriam@stolfova.sk. Som tu pre teba. :)