KTO JE MIRIAM

Žena mnohých tvárí a zájmov. Lektorka, blogerka, youtuberka.

S hlavou v oblakoch a nohami na zemi

Magicky hravá a milujúca život

Volajúca do sveta: Život je hra! Vek je len číslo! .... a Láska je best off.

Tvorí si ideálny život a delí sa o toto poznanie, o funkčné spôsoby vedomého tvorenia cez písmenká, videá, aj na živých workschopoch a seminároch.

Natáča videá tým najjednoduchším spôsobom, inšpiruje a učí iných deliť sa o svoje poklady cez autorské motivačné video.

Zbiera bylinky, recepty a babské rady celý život. Ukazuje ľuďom ako žiť v spojení s prírodou, využívať jednoduché postupy a lacné suroviny z dostupných zdrojov preverené múdrosťou predkov.

Sa v 48. rokoch zmenila z domaseda, aby poznávala nové obzory, ľudí, krajiny a inšpirovala iných k cestovaniu.

 Ovláda väčšinu hand made techník, vo voľných chvíľach tvorí rukami pre radosť a vedie deti aj dospelých k hand made tvoreniu cez návodové videá a tvorivé dielne.

Propaguje vedomé obdarovávanie nápaditými darčekmi všetkého druhu a učí to vo svojej darčekovej poradni, aby darovali s láskou a darčeky prinášali radosť darcom aj obdarovaným.

Vymyslela a rozbehla e-shop s originálnymi čokoládami na mieru, ktoré sa ručne vyrábajú a odovzdala prevádzkovanie e-shopu do najlepších rúk - dcére Tei.

Je nekonečne vďačná za svoje deti Teu a Kryštofa, a skvelú rodinu, ktorá ju podporuje, pomáha jej a stojí pri nej nielen v šťastných chvíľach, ale aj vtedy, keď je ťažko preťažko… aby prekonala každú prekážku a zase mohla žiariť a radovať sa.

So svojim Milým vedomým mužom tvorí šťastný pár, spoločné chvíle aj projekty. Spolu ukazujú iným, že takto to môže mať každý. Stačí chcieť a niečo pre to urobiť.