Každé video v inom kabátiku – 1 téma, 4 rôzne spracovania

Ak máte pocit, že všetky témy z Vašej expertnej oblasti boli spracované, že Vy už nemáte o čom natočiť video, tak sa veeeeľmi mýlite.

Hovorí sa, že všetko na svete už bolo vymyslené. Keď to prehodíme do video – oblasti: všetko už bolo natočené. Každá téma, každý námet spracovaný do návodového alebo motivačného videa.

Áno. Je to možné. No a čo? To nie je najmenší dôvod na to, aby ste sa znepokojovali.

Tu je dôkaz:

Začiatkom roka som natočila krátke motivačno-návodové video s názvom Vision Board. Je to nástenka prianí, plagát snov, ale najčastejšie sa používa pôvodný anglický výraz VISION BOARD.

VISION-BOARD

Zavesila som ho na Youtube aj Facebook a vzbudilo značnú odozvu, hneď v prvých dňoch malo vysoký počet videní hlavne na FB. Vďaka nemu sa veľa ľudí dozvedelo o tomto veľmi silnom nástroji na zhmotňovanie svojich vízií.

O niekoľko dní pár kolegýň natočilo video s rovnakým názvom, rovnakou témou. Zaujímavé, že ich zverejnili v priebehu piatich dní. A určite sa nedohodli – aká náhoda :) Aj keď vieme, že náhody neexistujú, však?

Každá autorka však to svoje video obliekla “do svojho kabátika”. Spracovala tému po svojom. Vložila do neho okrem všeobecne známych informácií a postupu aj svoje skúsenosti, poznatky zo svojej praxe a hlavne velikánsky kus seba – svojej osobnosti, svojho JA.

A tak vznikli skvelé videá, ktoré SÚ aj NIE SÚ rovnaké.

10.1.2016 Miriam Štolfová:

20.1.2016 Slávka Harcegová

23.1.2016 Lenka Bílková

25.1.2016 Marta Štolfová

Som vďačná dievčatám za  to, že ich natočili. V každom je niečo, čo v ostatných nie je. V každom je nejaká informácia navyše. Či už priamo povedaná, alebo poslaná podprahovo – priamo do podvedomia diváka.

Som vďačná za to, že ich neodradilo to, že video na túto tému už niekto natočil. Pretože ak sa divák môjho videa chce zaoberať touto problematikou a chce si urobiť svoj VB, chce o tom vedieť viac – má možnosť si pozrieť všetky videá. Získa veľmi komplexný pohľad na celú problematiku.

Suma sumárum: nenechajte sa odradiť tým, že video “O TOMTO” už je natočené!  Keby ich bolo natočených aj 10, nevadí. To Vaše bude iné, jedinečné. Pretože VY ste jedinečná, jedinečný.

A natáčajte! O tom, čo Vás oslovuje.

O tom, čo si myslíte, že môže iným prospieť, obochatiť ich.

Takto si spoločne urobíme ten náš svet krajší a farebnejší.

Takto spoločne dokážeme urobiť zo sveta skvelé miesto pre šťastný život.

Miriam Štolfová
Je expertkou na vedomú kreativitu a osobné motivačné videá ♥ ☼ ❀ ✂ ♥ Prepája kreativitu s osobným rozvojom a cez videá posiela do sveta.......✈ Už niekoľko rokov si žije svoj "Luxusný kreatívny život">>>

Učí ľudí využívať kreativitu v každej oblasti života, každý deň. Ako vďaka kreativite pritiahnúť do bežného života viac šťastia a radosti spísala do e-booku Návod na výrobu šťastného človeka za 21 dní>>>

Je autorkou viacerých kreatívnych projektov, pri ktorých využíva potenciál videa. Objavila spôsob, ako natočiť video rýchlo, jednoducho a s minimom techniky. Kompletný manuál nájdete v pripravovanom e-booku Ako natočiť video rýchlo a jednoducho>>> Ako našla tento spôsob a ako inšpiruje iných postaviť sa pred kameru a deliť sa o poklady ukryté v sebe čítajte tu>>>

Komentáre