Chcete sa naučiť presný postup ako zo seba vyrobíte šťastného človeka?

rýchlo, ľahko, jednoducho a to už za 21 dní?
...a pritom sa ešte aj zabavíte... 🙂

Že to nie je možné? Aj ja som si myslela.

Našla som spôsob, ako môžete mať

 • energie na rozdávanie
 • väčšinu dňa úsmev na perách
 • nadhľad nad vecami a pokoj v duši
 • a telo fungujúce ako hodinky.

Už to mám takto viac ako rok:

O piatej ráno vstávam s úsmevom a o polnoci zase s úsmevom odchádzam do postele. Nech robím čokoľvek, energie mám stále dostatok. Vlastne viac, ako potrebujem. Tak ju s radosťou rozdávam. Lebo pani DOBRÁ NÁLADA a pán POKOJ V DUŠI sú už konečne moji dobrí kamaráti.

Tak dobre, kecala by som 🙂 Človek nemôže byť 24 hodín denne vysmiaty ako lečo. To je blbosť. Sem – tam si na chvilinku odskočia, keď ich prepadne ponorka... A za chvíľu šupky dupky už sú zase naspäť. Sme nerozlučná trojka 🙂

Aj keď príde facka od Života alebo vážny problém, už ma nezloží. Otrasiem sa a za chvíľu som zase OK. Zo smútku a hnevu sa po rebríku emócií vydriapem aspoň do spokojnosti. Väčšinou rovno do radosti a večer zase odchádzam do postele s úsmevom.

A telo je v lepšom stave ako pred 20. rokmi. Nadváha, občasné bolesti a zhoršujúci sa zrak je fuč.

Ale mi to trvalooooo, kým som prišla ako na to! Skoro 45 rokov!


Som autorka kreatívnych projektov. Tvorca, lektor, kouč, inšpirátor- ka 🙂

Učím ľudí, aké ľahké je tvoriť. Nielen rukami (hand made).

Ako využijete kreativitu v bežnom živote. Každý deň, v každej oblasti života. Aby ste mali pekný život a veľa radosti v ňom.

Som duša kreatívna. Tak som hľadala, skúšala, testovala, overovala. A našla!

Ešte pred pár rokmi... Aj keď som spávala minimálne 8 hodín... A pravidelne si dopriala aj saunu, aj kvalitný relax....(skočilo Vám namiesto relax slovo sex? Áno, samozrejeme, aj ten 🙂 Patrí k životu.)

Výkyvy nálad, nedostatok energie, únavu a mierny stres som brala ako bežný štandard normálnej zamestnanej matky dvoch detí po 40-tke. Však normálka, nie? Každá to tak máme....

Tak viete čo? Nemusíme.
Vážne! 
Toto predsa nie je NORMÁLNE!

Pozorujem to už dlhšie – denne dostávam komplimenty typu:

 • Ty si stále ako rozsvietená žiarovka (Facebook)
 • Čím si staršia, tým viac kvitneš. Aj ja chceeeem (suseda)
 • Na čom fičíš? Aj mne daj cucnúť 🙂 (dcérin kamarát)
 • Ty sa snáď smeješ aj v sne! Ako to robíš? (kolegyňa Janka)

Vážne nekeciam 🙂 Klik na fotku, zväčší sa.

Narodila som sa preto, aby som bola šťastná.

Ale návod mi nikto nedal 🙁

Tak som hľadala, skúšala, testovala, overovala.
A našla!

NÁVOD, KTORÝ JE:

 • taký JEDNODUCHÝ, že to zvládne aj 5-ročné dieťa
 • natoľko FUNKČNÝ, že stačí zobrať manuál a urobiť, funguje na každý typ človeka,
 • UNIVERZÁLNY, vhodný pre mužov, ženy, aj deti,
 • zaberá OKAMŽITE, už po prvých 2 hodinách sa budete cítiť…
 • a má DLHODOBÝ EFEKT.

Spísala som to všetko do e-booku, v ktorom nájdete:

 • INGREDIENCIE potrebné na výrobu šťastného človeka
 • Presný POSTUP výroby krok za krokom
 • TIPY, TRIKY a vychytávky, ktoré okamžite zaberajú pri depke
 • PRÍBEHY z môjho života, v ktorých sa nájdete a aj zabavíte.

A čo je na tom najlepšie? Získate:

 • KAŽDODENNÝ ÚSMEV (je najkrajším šperkom)
 • POKOJ V DUŠI (je na nezaplatenie)
 • NADHĽAD (a chladnú hlavu, keby začalo horieť :))
 • ZDRAVÉ SEBAVEDOMIE (uštipačná poznámka Vás už iba rozosmeje)
 • MLADŠÍ VZHĽAD (mne tipujú bežne o 10 rokov menej)
 • NEVYČERPATEĽNÚ ENERGIU (akoby napojenie do vesmírnej zásuvky)
 • ZDRAVÉ TELO (úsmev je najlepší lekár).

Ak použijete krok za krokom presne celý návod
(ingrediencie + postup),
vyrobíte zo seba šťastného človeka.

Asi takéhoto 🙂

samozrejme s vašim
vlastným telom,
tvárou a menom.
To Vám garantujem,
akože sa Miriam volám.

A teraz pozoooor! Neuveriteľná správa!

Ten istý POSTUP JE UNIVERZÁLNE FUNKČNÝ. To znamená, že pomocou tohto POSTUPU si vyrobíte ČOKOĽVEK, po čom túžite. Akurát treba potom ZMENIŤ INGREDIENCIE.

Fakt, nekeciam. Čestné pionierske 🙂

JESEŇ 2014

LETO 2015

Leto 2015...aby ste nepovedali, že čierna zoštíhľuje 🙂

Áno, aj nadváha sa ROVNAKÝM POSTUPOM dá poslať do hája.
A bez diéty a cvičenia.

Ja som žienka lenivá a maškrtná.

Nie je to lichotivé, ale je to tak 🙂

Žiadna diéta, žiadna hladovka, žiadna posilka.

Všetko je v hlave 🙂

Keď poznáte správne INGREDIENCIE a POSTUP, vyrobiť šťastného človeka (alebo aj zdravé, pevné a štíhle telo) je už hračka. STAČÍ UROBIŤ.

Nie – nebudete na tom makať 21 dní od rána do večera. (Naozaj som žienka lenivá....a preto som našla spôsob, ako sa nenadrieť a dosiahnúť výsledok) Dokopy je to len pár hodín času. Prvý deň 2-3 hoďky a nasledujúcich 20 dní len pár minút denne.

Na výrobu ideálneho tela použijete LEN POSTUP z ebooku. Aleeeee – som kamoška, tak som dala aj info, ako sa dostanete k správnym ingredienciám na vysnívané telo.

Cena e-booku je 26 eur. Vytvorila som už veľa veľa projektov, ale tento e-book je TO NAJLEPŠIE, čo som kedy pustila do sveta. Jednoduchý, univerzálny, funkčný a dokonca aj zábavný postup, pomocou ktorého sa Vám život obráti na ruby. Aj Váš život môže byť ako z rozprávky. Plný radosti, šťastia a energie.

Aby som tento návod objavila, musela som prečítať desiatky kníh, absolvovať desiatky kurzov. Sú v ňom roky učiteľských, lektorských a osobných skúseností. Roky hľadania, desiatky pádov, faciek od Života a vyhrabaní sa z bahna.

Len samotný POSTUP má pre mňa cenu zlata. Vďaka nemu si dokážete vytvoriť čokoľvek, po čom Vaše srdce piští. Ja som si vytvorila vďaka nemu

 • šťastného človeka Miriam,
 • ale aj štíhlejšie telo,
 • aj zdravé oči, krajšie vlasy, mladší vzhľad, skvelé vzťahy....

Sedela som na káve a čakala na dcéru. Prisadol si švárny šuhaj a lichotil a lichotil. Potešilo, samozrejme... A potom prišla dcéra a tvrdila, že je moja dcéra 🙂

Neveril vlastným očiam a ušiam. A neverí asi doteraz 🙂 Je príjemné vyzerať mladšie. Taký milý bonus života šťastného človeka.

 • Ja už som stará, mne už nič nepomôže.
  Práve preto 🙂 Získať iskru v oku, energie nadostač, zdravé telo a mladší vzhľad stojí za to v každom veku. Ešte pred 40-tkou som si myslela, že som stará. Až po 40-tke som začala skutočne žiť a kvitnúť. Môžete aj Vy. Na veku nezáleží.
 • Na mňa to určite nebude fungovať.
  A čo keď áno? Čo keď to zatiaľ fungovalo na všetkých, ktorí vyskúšali? A boli aj poriadni skeptici medzi nimi... 🙂
 • Ja už som vyskúšal/a všetko a furt sa plácam v depkách.
  Všetko určite nie. Pretože tento návod ste nikde nemohli nájsť. Toto je môj vynález. Trvalo mi roky, kým som ho vynašla a vyladila, aby bol univerzálne funkčný.

Keby ste predsa len zistili, že toto nie je to pravé orechové, máte odo mňa garanciu vrátenia peňazí. Stačí mi napísať do 14 dní od zakúpenia e-booku a ja Vám bez zbytočných rečí peniaze vrátim. Nem stress 🙂

Milujem darčeky. Dostávať, aj dávať. K e-booku Vám prikladám ešte tieto 3 darčeky ako bonus:

 • Terapeutická audio nahrávka 13 ingrediencií života šťastného človeka, v cene 49€. Je:
  rýchla (16 minút) a účinná prvá pomoc pri únave, či zlej nálade. Zaberá okamžite, nevyžaduje žiadnu námahu a má dlhodobý efekt na zdvihnutie chronickej emócie. Pravidelné dlhodobé počúvanie (každý večer pred spaním, pri varení, upratovaní, na prechádzke) spôsobí, že Váš pocit šťastia bude vyšší a vyšší a vyšší. Dá sa využiť aj ako okamžitá prvá pomoc. Namiesto ružovej tabletky 🙂
 • 21 inšpiratívnych videí z fitka kreativity v cene 147€
  Spolu 123 minút inšpirácie ako vďaka kreativite pritiahnúť radosť do bežného života. Moje skúsenosti, príbehy, postrehy, osvedčené techniky. Je to AIRBACK pre zlé chvíle. A vo chvíľach pohody Vás vystrelí hore ako raketu TRYSKOVÝ POHON. Môžete použiť ako koučovacie video: chcem vedieť odpoveď na niečo - položím nahlas otázku, pustím si video a nájdem tam odpoveď. Alebo ďalších 21 dní ako nakopávacie video dňa na vylepšenie nálady, či pre inšpiráciu kedykoľvek budete chcieť.
 • Doživotná aktualizácia – cena nevyčísliteľná
  V dnešnom online svete sa veci a informácie menia šialeným tempom. Aj ja každým dňom rastiem a objavujem nové veci. Preto Vám garantujem, že keď vznikne nová verzia, alebo výrazná aktualizácia e-booku, automaticky ju dostanete úplne ZDARMA. Len v bonusoch dostávate niekoľkonásobne vyššiu hodnotu ako je cena samotného ebooku.

Pravidelné dlhodobé počúvanie audia i pozeranie videí spôsobí, že Váš pocit šťastia bude vyšší a vyšší a vyšší.

Dá sa využiť aj ako okamžitá prvá pomoc. Namiesto ružovej tabletky 🙂

S Miriam sa poznám niečo vyše roka a za ten čas sme zažili spolu naozaj kadečo. Radosť, šťastie, veselé aj menej veselé chvíľky, ale nejakým spôsobom mala Miriam vždy navrch. Niečo nepríjemné sa udialo (s odstupom času z toho vzišlo to najlepšie, čo sa mohlo stať) a ona na druhý, tretí deň fungovala ako naspídovaná veverička, vysmiata, totálne nad vecou, čo ja o sebe povedať nemôžem. Bola som jej presný opak. A tak ,keď videla môj smutný kukuč a počula depresívne výlevy z mojich úst, začala ma bez môjho vedomia koučovať. Učiť žiť šťastnejší život, vedieť sa pozrieť na veci zhora a hlavne nepripúšťať si ich moc k telu. Teraz, keď prišla s týmto ebookom a poslala mi ho na prečítanie, musím priznať, že mi prišli veľké AHA momenty. Blikali mi v hlave kontrolky "Aha, veď toto viem od Miriam"! alebo "Aha toto mi povedala, keď...." alebo Aha, tento postup mi poradila vtedy, keď...proste došlo mi to, že ona mi pomáhala. V tomto ebooku som sa doslova videla, presne tak, ako sa v ňom uvidí veľmi veľa ďalších ľudí. Dávno sa mi nestalo, aby som niečo prečítala jedným dychom. Nevedela som prestať čítať, bola to zábava, boli to precitnutia, že vlastne byť šťastná je tak jednoduché, až som pri tom plakala. Od šťastia, že poznám Miriam a že môžem čítať tieto písmenká, ktoré ona napísala doslova za pár dní. Lebo ich žije, lebo je to ona. Má svoj jedinečný štýl písania, ktorý nenájdete nikde ide. Za to dám ruku do ohňa. Je nenapodobiteľná, je originál. Prajem tomuto dielku, aby sa dostalo k čo možno najviac ľuďom a aby pomáhal meniť svet. Lebo viem, že to dokáže. V jednoduchosti je krása a všetky tie postupy v ebooku k šťastnému človeku, sú tak jednoduché a jasné, až mi to vyvolávalo úsmev na tvári. Za mňa len BIG LIKE.

Janka Štiffelováwww.imanshop.sk , www.jankastiffelova.sk

Neokopírovatelný, Miriam vlastní smysl pro humor mě vtáhl do HRY. Hry s názvem život. Krátké příběhy mi okamžitě připoměli ten můj a najednou mi vše přišlo paradoxní, úplně jednoduché. I já mám hodně často pocit, že jsem nad věcí, že všechno zvládnu, musím... Život však lze žít i bez boje, s lehkostí. Jako děti jsme to uměli, pak v nás okolí probudilo všechny možné strachy a bezstarostnost se ztratila. Taky těm svým zakazujete, co mají a nemají dělat, jíst? Strašíte je bubáky, které máte sami ve svojí mysli? Obsah eBooku nejde popsat, to dokáže jen Mimi svou inspirací, upřímností a jedinečným vtipem. Konec řečí, jdu si vytvořit svůj vlastní šťastný život. Měla jsem pocit, že ho mám, ale vždy může být ještě trochu víc spokojenější, naplněnější a zářívější. Život není na dálkové ovládání, tak se zvedněte a běžte ho změnit. Posuňte si svoje vlastní limity v hlavě 🙂

Pavlína Wojnarwww.vysnenetelo.cz

Četla jsem spoustu knížek o tom, jak být šťastný, ale nic se nevyrovná této. Miriam je opravdu originál, píše lidsky, vtipně a hodnotně. Pokud dodržujete to, co píše doopravdy vám vytvoří nové návyky, myslet a jednat v životě jinak než doposud. Tuto knihu by měl mít opravdu každý, protože přece každý chce být šťastný ne? A dovolím si použít jednu větu z knihy, tak nešpekuluj zvedni zadek a kup si knihu.:-)

S láskou Růžena Nekudová autorka projektu Jsi originálwww.ruzenanekudova.cz

Vaša nová etapa života s názvom SOM ŠŤASTNÝ ČLOVEK začína kliknutím na toto tlačítko.

Zaplatíte kartou, internet bankingom alebo bankovým prevodom. E-book dostanete hneď, ako sa platba objaví na našom účte.
Pri platbe kartou a bankingom je to OKAMŽITE. Bankový prevod trvá zvyčajne 1-2 dni.