Predaj tohto kurzu skončil. Ďalší bude na jar 2024.

Nech sa páči! Brána je otvorená.

Kurz otváram len 1× za rok a to je práve TERAZ! Môžeš vstúpiť. Teraz naposledy s mojou osobnou podporou.

Predstav si, že existuje spôsob, ktorý dokáže vyčistiť tvoju dušu.

Zbaviť ju nánosov a bolesti minulosti a zabezpečiť „ružovú budúcnosť“.

Vieš, ide to.

Existuje jednoduchý princíp, ktorý stačí poznať, pochopiť a začať aktívne používať každý deň.

Online kurz

LETNÝ DETOX DUŠE

Stačí TO robiť 21 dní a vytvoríš si návyk, ktorý ti už bude slúžiť po zbytok života a zmení ti ho od základu (samozrejme k lepšiemu).

A udeje sa toho oveľa viac:

 • Zbavíš sa záťaže, ktorá pochádza z minulosti a brzdí ťa v prítomnosti.
 • Naučíš sa narábať so strachom a negativitou tak, aby ťa neťahali dole.
 • Neustále presvetľovať svoju dušu, život a priestor okolo seba.
 • Zdvihneš si vibráciu a chronickú emóciu.
 • Zlepší sa zároveň tvoje zdravie, vzťahy, hojnosť.
 • A ty dokážeš aktívne vytvárať “zázraky” - tvoriť realitu z takého priestoru v kvantovom poli, že sa ti budú priania plniť neuveriteľnou rýchlosťou.

Nie, nie je to rozprávka.

Táto metóda je 

 • jednoduchá,
 • účinná,
 • vedecky dokázaná,
 • preverená na vlastnej koži (a živote).

A ja ťa ju naučím. Chceš?

Moje meno je Miriam. Učím dospelákov veci, ktoré nás v škole nenaučili a sú nám potrebné pre šťastný život v láske a hojnosti. A toto je jedna z nich.

Ja sama som živým dôkazom toho, že naozaj funguje. Vo svojich 53 rokoch som úplne zdravá, šťastná, obklopená milovanými bytosťami a príjemnou hojnosťou. Žijem taký život, o akom som vždy snívala. Priania sa mi plnia častokrát tak rýchlo, až ma prekvapia. A to aj také z kategórie záZRAKy.

Áno, prišla som na tento princíp už pred rokmi, vytvorila si tento „zázračný” návyk, ktorý prináša všetko to požehnanie a šťastie do môjho života. Ak ma poznáš osobne, alebo si prešla niektorým mojim kurzom, tak vieš, že je to tak. 

A všetko, čo viem, dokážem naučiť aj malé dieťa - jednoducho, rýchlo a ľahko…. tak „po hračkársky”. Dostala som od pána Boha túto schopnosť a zároveň poslanie - robiť to. Pre blaho vás. Pre to, aby bol svet krajším miestom pre život a aj vy ste si ho užívali plnými dúškami.

Tento kurz je jednou z mojich vesmírnych úloh. Pre tých, ktorí chcú vyčistiť svoju dušu a priestor okolo seba, naučiť sa narábať s neviditeľnou energiou, denne presvetľovať svoj život a tvoriť „zázraky” z priestoru vysokej vibrácie. Aby sa stali poslami Svetla a Lásky.

Ako bude kurz prebiehať?

Po  zaplatení vstupenky dostaneš 30.06.2024 prístup do zaheslovanej členskej sekcie. Nájdeš tam všetky potrebné materiály (videá, audiá a texty), ktoré budeš potrebovať.

Prvé 2 dni prejdeš silnou Aktivačnou bránou, naštartuješ proces detoxu duše a pochopíš princíp metódy.

Potom 21 dní po sebe budeš počas dňa zameriavať pozornosť žiadúcim smerom počas bežného fungovania a urobíš ráno (5min) a večer (15min) špeciálny rituál, čím si vytvoríš dôležitý životný návyk.

Počas celej doby budeš mať k dispozícii niekoľko posilňujúcich pomôcok. A po celý čas (aj niekoľko dní po skončení) energetickú ochranu a pomoc odo mňa. Budem pomáhať hlavne na energetickej úrovni, aby vytvorenie návyku bolo pre teba čo najľahšie. 

Zároveň budeš mať dennú "fyzickú" podporu v podpornej FB skupine od môjho "anjelskeho" tímu, aby ti to išlo ľahko a hravo. Ja budem rovnako po celú dobu kurzu k dispozícii. Na konci kurzu urobíme spoločne záverečný rituál/obrad.

Kedykoľvek sa môžeš na čokoľvek pýtať a dostaneš odpoveď v sekcii Otázky a odpovede priamo v kurze.

A pripravili sme pre teba aj prekvapenie, ktoré sa ti bude páčiť a tvoja ľavá hemisféra (logická myseľ) ho určite ocení. Taký zázrak ukotvený v hmote, na ktorom budeš svojimi zmyslami vidieť, čo sa deje v tvojom neviditeľnom, energetickom priestore počas kurzu, počas vytvárania návyku.

Už počas kurzu zaznamenáš zlepšenie:

 • zdravia, 
 • vzťahov, 
 • hojnosti,
 • zvýšenú sebalásku
 • a oveľa väčší mier a pokoj v duši ak doteraz.

Nabetón sa budeš
viac :

 • usmievať, 
 • tešiť, 
 • priťahovať viac krásnych ľudí a situácií k sebe 
 • a pociťovať oveľa viac životnej energie.

Čo budeš potrebovať?

 • Prvé 2 dni asi 1 hodinu času.
 • Každý ďalší deň cca 20 min. na vykonanie rituálov (1 ráno, 1 večer).

 • FB účet na vstup do podpornej skupiny (môže byť aj s vymysleným menom vytvorený len pre potreby kurzu).

 • PC alebo mobil a pár hmotných pomôcok, ktoré máš určite doma (dozvieš sa počas kurzu).

Čo kurz obsahuje?

3 zvukové kľúče v mp3

Aktivačná brána (50 min.)
........
Podporná meditácia (10 min.)
........
Afirmačná nahrávka (2 min.)

11 videí

Všetko budeš mať aj v texte - pre tých, čo radšej čítajú.

4 bonusy

Detox joga (ktorou môžeš podporiť očistný proces na úrovni tela)
........
Mantry
........
Skupinový koučing
........
Živé vysielanie - záverečný rituál

Zvukové kľúče sú nahraté v ženskom rode, pretože slovenčina rozlišuje rody. Avšak brány tohto kurzu sú otvorené aj pre vás, milí muži. Verím, že ženský rod v nahrávkach vám nebude vadiť. Napokon, aj ty, švárny mládenec, si krásna, múdra, láskyplná....bytosť.

0
dní
plnej podpory
0
dní
záZRAKov
0
dní,
ktoré dodajú tvojmu životu svetlo, šťavu, vitalitu
0
dní
krásnej skupinovej energie
0
dní
nádherného životného flow

Výsledkom celého tohto procesu bude:

 • Prečistená minulosť
  Odhodené závažia, záťaže minulosti.
 • Nakalibrovaná „ružová budúcnosť“
  Kde budeš vedieť tvoriť “zázraky” vedome a kedykoľvek.
 • A ty pevne ukotvená v prítomnosti
  V tu a teraz, so zvýšenou vibráciou a kvalitou života vo všetkých oblastiach.

Ako kurz vznikol?

ZáZRAČne - ako inak :)
Sedím si takto v pondelok skoro ráno v meditačnom kresielku ako každý deň a prišlo niečo… prišlo to v obrazoch a bolo to tak silné, až mi začali tiecť slzy. Spočiatku som to nevedela identifikovať. Tvárilo sa to ako silná transformačná meditácia. Impulzívne som zavolala do nahrávacieho štúdia so žiadosťou o okamžitý termín (čo sa rovná zázraku, lebo čakačka je cca pol roka).

Postupne počas dňa sa mi začali ukazovať ďalšie veci, detaily, ďalšie roviny a presahy prvotného vhľadu a pochopila som, že to bude kurz a čo má byť jeho obsahom. V podstate mi bol celý „nadiktovaný”. Stiahnutý z kvantového poľa channelingom.

A začali sa diať zázraky v hmote. V utorok ráno pristála smska s termínom nahrávania na štvrtok. Kontaktovala som klavíristu, ktorý by vytvoril muziku na mieru pre zvukové kľúče do kurzu. 

Klavírista mohol…a vytvoril….záZRAK… a tak sme vo štvrtok nahrali všetky podklady a o 2 dni som mala v ruke komplet zmixované nahrávky. Skákala som od radosti :) A keď som si ich pustila, tiekli mi slzy ako hrachy. Sú tak silné! Tak liečivé!

Do týždňa som pripravila všetky podklady ku kurzu a poslala technickej podpore. Dialo sa to samé. Nádherný proces. Celý tento čas som akoby lietala na ružovom obláčiku. Cítila som sa presne tak, ako sa budete cítiť vy počas kurzu a po kurze. Žila som TÚ zázračnú energiu, ktorá je v ňom ukotvená.

ZáZRAK je to, čo sa deje „za zrakom”. V neviditeľnom priestore kvantového poľa a vy ich pocítite už od začiatku kurzu na vlastnej koži.

Budete účastní nielen tých svojich, ale aj záZRAKov ostatných účastníkov kurzu. Silná skupinová energia ich bude ešte umocňovať a znásobovať.

Bude to jazda.

Fičák.

Plný lásky a požehnania.

Dobrý deň Miriam,

hneď na začiatku emailu by som sa Vám chcela poďakovať za kurz Detox duše. Skvelá myšlienka, kreatívne prevedená do praxe. Bolo mi cťou, byť súčasťou tejto nádhernej energie. Teším sa z tejto zaujímavej skúsenosti, ktorá z nás spravila láskyplnejších ľudí. Oči nikdy neklamú a tie moje sú nové. Nazerám cez ne do mojej duše. Wau, krásne sa očistila, zosvetlila. Mám nádhernú dušu.

S priebehom kurzu som bola spokojná. Všetky inštrukcie boli pre mňa zrozumiteľné. V priebehu kurzu sme prediskutovali všetky položené dotazy. Čo sa týka napr. ryže. Moje sú obidve rovnako biele, zlá nebola na žiadnom výlete a vždy zostala doma. Vnímam výsledok môjho pokusu veľmi pozitívne. Nachádzam sa v prostredí s veľmi dobrou energiou a ani slová idiot ju nijak nepoznačili.

Meditácia bola krásna a napadlo ma, že by bolo pekné z nej spraviť mp3 meditku. Rada by som si ju pustila aj po ukončení kurzu a pripomenula si silu lásky nás, našej Zeme. Uschovala túto spomienku ako ďalší darček. A vopred ďakujem za balíček.

Zamilovala som sa do lásky.

Ďakujem.
Lucia Dorniaková

Hodnota tohto kurzu je 280€.
To ale nie je cena, za ktorú si ho môžeš kúpiť teraz.

Rozhodla som sa podporiť každého, kto má dostatok guráže a odvahy zobrať život do vlastných rúk a pustiť sa do očisty duše okamžite. Časť ceny kurzu máš odo mňa ako darček.

40 % ceny kurzu zaplatím ja a teba teraz bude stáť len

280€

199€ / 4999Kč

vrátane DPH

Ak ťa to láka, klikni na tlačítko ⤵︎

Do kurzu môžeš vstúpiť iba 1× za rok a to je teraz. Môžeš tak urobiť do  29.06.2024 do polnoci. 

Možno ti napadlo opýtať sa

Odpoveď si zobrazíš klikom na otázku.

Kedy kurz začína?

Začíname v nedeľu 30.6.2024.

Do kedy sa dá kurz kúpiť?

Ukončenie predaja je 29.6. o polnoci.

Dá sa zaplatiť na splátky?

Nie, splátky nám systém neumožňuje. Ale poznáš to - kde je vôľa, je aj cesta. Ak veľmi chceš a inak to nejde, napíš na miriam@stolfova.sk, niečo vymyslíme.

Koľko času budem potrebovať?

Prvé 2 dni asi hodinu, ostatné dni 20 min.

Musím mať účet na FB?

Nemusíš. Kurz vieš absolvovať aj bez podpory vo FB skupine. Ale budeš si pripadať ako odtrhnutý vagón. Lepšie je vytvoriť si účet na FB na dobu kurzu hoci aj s vymysleným menom a potom ho zrušiť. Podpora od nás a skupinová energia je v tomto procese na nezaplatenie.

Aké pomôcky budem potrebovať?

Určite PC alebo mobil, cez ktorý sa dostaneš do členskej sekcie. Fajn je mať aj sluchátka pre počúvanie zvukových kľúčov, ale nemusia byť. A potom ešte pár drobností, ktoré máš určite doma - o tých sa dozvieš v priebehu kurzu.

Je tento kurz vhodný aj pre mužov?

Určite! Pre všetky bytosti s dušou. Zvukové kľúče - audionahrávky sú nahraté v ženskom rode, pretože slovenčina rozlišuje rody. Avšak brány tohto kurzu sú otvorené aj pre vás, milí muži. Verím, že ženský rod v nahrávkach Vám nebude vadiť. Napokon, aj ty, švárny mládenec, si krásna, múdra, láskyplná....bytosť.

Čaká nás

25 dní záZRAKov
25 dní, ktoré dodajú tvojmu životu svetlo, šťavu, vitalitu
25 dní krásnej skupinovej energie
25 dní nádherného životného flow

Vďaka ktorým si

vyčistíš dušu
zdvihneš vibráciu a seba-vedomie
presvetlíš život
získaš  návyk „za milión”
a naučíš sa tvoriť záZRAKy v hmote.

Polož si ruku na srdce a zatvor oči - čo na to hovorí tvoja duša?

Teším sa na teba v kurze.

OBJEDNÁVKA

Vyplň formulár. Zaplatiť môžeš platobnou kartou, rýchlym on-line prevodom alebo klasickým bankovým prevodom. Po zaplatení máš svoje miesto v kurze rezervované. V nedeľu 30. 6. 2024 dopoludnia ti prídu osobné prístupy do členskej sekcie a začneš s prvými úlohami. Budeš sa tiež môcť pridať do uzavretej facebookovej skupiny, kam sa dostanú iba členovia tohto kurzu.

Máš otázku? Niečo nefunguje? Potrebuješ niečo poriešiť?

Napíš mi na e-mail miriam@stolfova.sk