Blesková akcia. Toto video vzniklo za 5 minút.

Milujem spoluprácu.

Spolupráca je obrovská páka. V podnikaní, i v bežnom živote.

Keď sa spojí s kreativitou, vznikajú veľké veci. Presne podľa vzorca:

S + K = VV

(Spolupráca + Kreativita = Veľká Vec :) … BIG BEAUTIFUL PROJECT :) )

kreativita-a-spolupraca

Vďaka spolupráci so šikovnými babami len za posledný rok vzniko Fitko kreativity (s Jankou Štiffelovou), Anglicky kreatívne (s Lenkou Neubauerovou), aj Virtuálna škola podnikateľskej samostatnosti (s Veronikou Mašínovou). Som z toho šťastná, prešťastnáááá :)

Veronika vymyslela skvelý projekt na pomoc začínajúcim podnikateľom. Združila viacerých lektorov, a projekt už každú chvíľu uzrie svetlo on-line sveta v plnej svojej kráse. Je mi cťou byť súčasťou neho.

Jedného pekného dňa som dostala správičku s prosbou – natoč kratučké video s odpoveďou na otázku: Prečo učíš v Škole podnikateľskej samostatnosti? Aby sme urobili jednu ukážkovú vizitku pre ostatných lektorov, ktorou by sa inšpirovali. A čím skôr sa odhodlali natočiť to svoje kratučké videjko.

Veronika usúdila, že keď osloví mňa, bude to “rychlá akce akční frakce” :) A tak som schytila mobil, statív, zbehla na záhradu… čo mi trvalo asi 3 minúty. Rozložila stojan, zapla kameru a bez varovania…pardón, bez ťaháka odpovedala na túto otázku. Tak od srdca… čo sa mi z hĺbky duše vydralo na jazyk:

Prešlo 5 minút od prečítania prosby a video bolo na svete.

Hneď som ho aj poslala “šéfke” a priložila k tomu pár fotiek, ktoré požadovala. Bola som zvedavá, čo z toho zmontuje. Neovládam žiadny program na úpravu videa, tak upravené, zostrihané videá sú stále pre mňa ešte takým malým zázrakom.

Veronika sadla za búdku (PC) a vytvorila moju vizitku do ŠPS. (Mimochodom, vďaka spolupráci so svojou dcérou.)

Dobré, však?

Využívajme svoje talenty, svoje dary a spojme sa. Dopĺňajme sa! Každý z nás má svoju silu niekde inde. Spolu dokážeme oveľa, oveľa  viac…

Keď človek robí to, čo ho baví, čo mu ide ľahko a zapojí do toho spoluprácu (a kreativitu), vzniknú veľké veci. Rýchlo a ľahko, QUICKLY AND EASY.

Teším sa zo všetkých spoločných  projektov, ktorých som súčasťou. Ďakujem za ne, švárne devy :)

P.S. Kolegovia z Veronikinej školičky, ak ste ešte stále nenabrali odvahu – šup šup prečítať e-book 10 tipov + 3 zlaté pravidlá ako natočiť video… zapnúť mobil….. a za 5 minút máte hotovo. Nech má Veronika plné ruky práce, keď si vymyslela videovizitky :)

 

Miriam Štolfová
Je expertkou na vedomú kreativitu a osobné motivačné videá ♥ ☼ ❀ ✂ ♥ Prepája kreativitu s osobným rozvojom a cez videá posiela do sveta.......✈ Už niekoľko rokov si žije svoj "Luxusný kreatívny život">>>

Učí ľudí využívať kreativitu v každej oblasti života, každý deň. Ako vďaka kreativite pritiahnúť do bežného života viac šťastia a radosti spísala do e-booku Návod na výrobu šťastného človeka za 21 dní>>>

Je autorkou viacerých kreatívnych projektov, pri ktorých využíva potenciál videa. Objavila spôsob, ako natočiť video rýchlo, jednoducho a s minimom techniky. Kompletný manuál nájdete v pripravovanom e-booku Ako natočiť video rýchlo a jednoducho>>> Ako našla tento spôsob a ako inšpiruje iných postaviť sa pred kameru a deliť sa o poklady ukryté v sebe čítajte tu>>>

Komentáre