Ho’oponopono

Nahrávka, ktorá vám zmení život

Máte v sebe bloky, strachy, ktoré vás brzdia?

Citite sa zaseknutí, vyflusnutí z energie?

Babrú sa veci, nefungujú tak, ako by ste chceli?

Stávajú sa vám nepochopiteľné nehody a náhody?

Za všetko môžu vadné programy v hlave…vírusy, ktoré sme nazbierali počas života a už nám robia zlú službu. Potrebujete ich vyčistiť a prepísať na funkčné programy, vzorce. 

Niečo ako keď je v PC nahratých stovky softwérov a niektoré sú nakazené vírusom. Môžeme hľadať jeden za druhým….a keď nájdeme nakazený program - odstránime ho a nahradíme novým. Je to drina - prehrabávať sa stovkami programov….lepšie je do PC pustiť univerzálny antivirák, ktorý sám nájde vadné programy a vyčistí / odstráni ich.

Univerzálny antivirák ide systematicky od prvého po posledný program a preklepne každý…čo treba odstrániť, to odstráni…..a tak vylieči počítač.

A presne takto funguje táto nahrávka - je to univerzálny antivirák na vadné programy v hlave.

My nemusíme ani zvedomovat, ktorý blok sa nám čistí…..on čistí všetko nefunkčné od kraja. My musíme len dostatočne dlho nechať ten antivirák pôsobiť…aby mal čas dostať sa aj k tomu najposlednejšiemu programu, ktorý
spôsobuje šarapatu.

Volám sa Miriam Štolfová

a připravila som pre vás tuto silnú
mp3 nahrávku HO´OPONOPONO.
Je to to najlepšie, čo som za 48 rokov vytvorila.

30 rokov pracujem v oblasti osobného rozvoja a všetko aplikujem na sebe…najprv som upratala svoj život - seba, svoje vzťahy a teraz to učím iných.

Už stovkám ľudí som pomohla zmeniť život - naštartovať nový, radostný život, kde si tvoria realitu sami tak, ako sa im to páči a v súlade s Božím plánom, plánom duše.

Táto nahrávka vznikla pred rokom. Som síce autorka, ale…. okolnosti vzniku boli tak neuveriteľné, že o tom raz napíšem knihu. Dialo sa toooľko náhod pri vzniku a nahrávaní….

Dnes už na milión % viem, že bola vytvorená nejakou vyššou silou, ktorá použila mňa a zvukára na toto “božské dielo”…..pretieklo to cez môj hlas, moje srdce a telo, s využitím kumštu zvukára Caca.

Keď som ju prvýkrát počula, podlomili sa mi kolená a po tele behal mráz…čoooo? Čo sme to stvorili?

Hovorila som si….bolo to silneeeeee a krásne. Mala som predstavu, že toto musí okamžite von - do sveta - k ľuďom, ktorí ju potrebujú…ale….trvalo takmer rok, kým mi to bolo dovolené. Stále sa do cesty stavali také okolnosti, že vypustenie nahrávky sa odsúvalo deň za dňom.

Teraz už nastal ten čas - už je vhodná doba na to, aby pomáhala tým, ktorí chcú a potrebujú.

Za ten rok prebehla dôkladným testovaním. Účastníci mojich seminárov ju poznajú, používajú a neustále potvrdzujú, aké má zázračné a liečivé účinky.

Za ostatné 2 roky už zmenila život 0 ľuďom
Milá Miriam, už pár dní mám toto úžasné, anjelské priam božské Ho´oponopono a neviem sa ho dosť nabažiť. Počúvam ho stále dokola každý deň. Som na dôchodku tak si to môžem dovoliť. Vstávam a zaspávam so sluchátkami na ušiach a počúvam ho zo svojej MP3. Mám ju zavesenú na krku a je stále so mnou. Cez deň keď som doma tak nám znie z PC cez reproduktory, Človek má z toho lepší zážitok. Hovorí sa u nás málo, pretože počúvame s manželom túto úžasnú nahrávku. Ide dokola. Som rada, že manžel ho počúva tiež. Mám to ako mantru. Keď idem mimo byt tak ma zas sprevádza moja MP3, ktorú mám na krku a rovno pri srdiečku. Ďakujem za túto úžasne BOŽSKÚ nahrávku. Myslela si na všetko, na všetky oblasti v našom živote na našich predkov atď. Slová sú nádherné a podmaz znie ako anjelský spev. Najviac si to užívam keď som v relaxácii, vtedy sa moj vnútorný chrám rozozvučí naplno a hrá každá moja bunka.

Vyjadrujem veľkú vďaku Miriam za toto úžasne čistiace a liečivé dielko. Je to nádherný chór. Taký pocit prajem všetkých čo si kúpia túto nahrávku. Človeku nabieha husina a slzy sa tlačia do očí. Je to kompletná očista. Ešte raz ďakujem za božské dielo. Tie pocity sa nedajú dokonale opísať. Sú silné a nádherné, proste úžasné. Prajem veľa svetla v duši. Boh nech ti žehná.

PS: "Je super držať si malý repráčik na Anaháte /štvrtej srdcovej čakre/. Robí mi to moc dobre, vnímam každé slovko. Vibrácie zvuku to je balzam na dušu. "

Ďakujem, ďakujem, ďakujem ti, milujem ťa, ospravedlňujem sa ti, prosím odpusť mi, ďakujem ti. Milujem ťa a ďakujem ti. Prajem veľa zdravia
Eva Sklenář
Miriam moje milá, konečně Vám posílám obrovské poděkování za „hopkovou“ meditaci. Velká vděčnost Vám.

Je to po dlouhé době meditace pro mě taková, že jde přímo k mému srdci, do hloubky, a to bez okolků, bez prodlev a s nesmírnou účinností.

Troufám si říci, že jsem zcela porozuměla jejímu poslání a ona mě odměnila tím, že okamžitě zafungovala. Vím, že pocit vděčnosti je úžasný nástroj, ale to spojení vyslovení lásky, omluvy, prosbě o odpuštění a díky je ohromující.

Ještě jednou děkuji a přeji, ať máte nekonečně mnoho lásky, ochrany a energie. Srdečně Renata
Renata Nováková

Klikni na text a zväčší sa ti. :) Môžeš pohodlne čítať.Účinky tejto nahrávky sú dychberúce

Hooponopono tato full verzia, ja som taká šťastná že mi ju nebo zostalo že sa to ani vypovedať nedá. Ta meditácia má pre mňa neskutočnú silu. Nech som V akýchkoľvek nízkych emóciami, pomocou nej sa viem veľmi rýchlo dostať úplne hore. Ak sa niečo začína črtat ,nejaký nepríjemný pocit na duši, dám slúchadlá a hoponko A do pár minút som cista. A funguje to fakt úplne na všetko. Nech sa to týka čohokoľvek. Či práca, súkromie, strachy. .... Mám na počúvanych XY meditácii, ale tvoje hoponko nemá fakt konkurenciu.
Jana Štiffel www.janastiffel.sk
"Síla a krása v jednom. To jsem napsala Miriam hned, co jsem nahrávku poprvé doposlouchala. Hoponko jsem od Miriam znala z nahrávky zdarma a říkala jsem si, co nového může asi ještě tak vymyslet. A víte co? WOW!!! Kouzlo, které v nahrávce najdete, neumím popsat slovy. Ta energie vás pohltí, rozloží, složí zpátky a neuvěřitelně nabije.
Poslouchám ji denně a když neposlouchám, tak si ji zpívám. Má léčivou moc. Pokud vám teď vaše duše šeptá, že vy ji taky chtěla slyšet, okamžitě ji v té energii taky vykoupejte!”
Michala Měřínskáwww.michalamerinska.cz
Za ostatné 2 roky už zmenila život 0 ľuďom

Táto nahrávka Ho’oponopono má veľmi hojivý a transformačné účinok. Je to najsilnejší čistiaci nástroj, aký som mala možnosť poznať…a že ich poznám!

Je to pravdepodobne najsilnejšia audionahrávka
hooponka, aká bola vytvorená.

Ak ju budete počúvat, zmení vám život. Tým som si na beton istá. Funguje za každých okolností….či počúvate vedome, alebo nevedome. 

A čo je najlepšie? Že to vôbec nie je zložité.

Nahrávka je skomponovaná tak, že stačí dať ju do uší a počúvať čo najviac…ideálne aspoň 2x denne. Všetka čistiaca a pozitívna energia, ktorá je do nej vložená, funguje dokonca aj keď spíte, alebo nevnímate, že ju počúvate. Stačí pustiť CEZ SLUCHÁTKA do uší.

Môžete pritom:
- vedome počúvať
- spať
- kráčať / športovať / hýbať sa
- vykonávať akúkoľvek činnosť.

Ahoj Mirka, nahrávka ku mne dorazila, vypočula som si ju a teraz dôležitá otázka:

Si si skutočne istá, že sa ňou nemôže človek predávkovať????

Totižto, odkedy ju mám, počúvam ju opakovane veeeľa krát denne... Na telefóne, so slúchadkami a pri takmer každej činnosti, keď som sama.... Pri umývaní riadu, fúkaní vlasov,!! žehlení, jazde autom, aj na bicykli....A aj teraz, keď ti píšem tento mail:-)) Nahrávka ide stále dookola a ju zastavím, len v prípade, že musím... No neviem, či je to celkom normálne :-)... Ale zatiaľ sa jej neviem nasýtiť... Hlavne toho spevu v pozadí... Mala som aj tvoju krátku nahrávku, ktorú som si púšťala večer pred spaním... Ale bola som zvedavá, čo je už len na tejto také úžasné, keď ju ty aj iní toľko ospevujete :-))... No tak už viem... Je návyková.. :-) Akurát pri nej neležím a nezatváram oči.. (pre istotu, hlavne pri šoférovaní :-)))

Takže Milujem ťa, ospravedlňujem sa ti, prosím odpusť mi a hlavne Ďakujeeeeem ti...
Katka Baluchová
Za ostatné 2 roky už zmenila život 0 ľuďom

Čo je obsahom tejto nahrávky?

Inštrukcia na začiatku,

ktorá vysvetľuje spôsob použitia a účinky, pôsobiaca aj ako silná afirmácia.

Hovorené slovo,

ktoré prepisuje chybné myšlienkové vzorce na vedomej aj podvedomej úrovni.

Spev na pozadí,

ktorý harmonizuje čakry aj mužsko-ženskú energiu.

Čistiace a pozitívne zámery,

ktoré sú zakomponované ako podprahové kódy (čistia na nevedomej úrovni).

Kus anjelskej energie,

ktorá sa linie v pozadí celej nahrávky, akoby celá bola obalená, zahalená ochrannými anjelskými krídlami….a táto ochrana sa prenáša na každého počúvajúceho.

Dĺžka nahrávky je 11:11 min.

Ako to funguje?

Predstavte si, že sa Vám prihodí rezná rana na tele. Čo urobíte? Opláchnete pod tečúcou vodou, vydezinfikujete peroxidom a prelepíte náplasťou. Súhlasíte, však?

A čo sa stane, keď to NEumyjete a NEvydezifikujete?…a len prelepíte náplasťou? Rana po čase začne hnisať alebo mokvať, lebo nie je vyčistená. Aj toto je jasné, však? To vie už aj malé dieťa. :-)

A teraz sa pozrime na duševné rany

Pritrafila sa Vám duševná rana…NIEKTO VÁS ZRANIL….bolí TO ako sviňa…..ale Vy ste hrdina a nejako to zvládnete aj bez plaču….už ste predsa veľká/ý. Časom to prebolí a „zahojí sa“. Figu borovú sa zahojila!!!
Je len prelepené náplasťou ( = čas) a pod náplasťou to hnisá. Logicky – musí hnisať…lebo rana nebola vydezinfikovaná.

V momente, kedy sa Vám chce z ničoho nič plakať

Kedy na Vás padne obrovský smútok…len tak – bez príčiny

Kedy sa vám nedarí tak, ako by ste chceli

Kedy sa cítite zaseknutí v živote

Kedy všetko prestává dávať zmysel

Kedy sa rúcajú vzťahy a strácate vieru vo svoje sily

….to je presne ten okamih, kedy je v rane už tooooľko hnisu, že začína pretekať spod náplaste a pýta si vyčistiť...vydezinfikovať. Už Vám nechce spôsobovať bolesť. Chce byť vyliečená/zahojená RAZ A NAVŽDY.

TÁTO NAHRÁVKA JE PRESNE TEN HOJIVÝ LIEČIVÝ PROSTRIEDOK, KTORÝ VYDEZINFIKUJE A ZAHOJÍ STARÉ ZABUDNUTÉ RANY, KTORÉ NÁM SPÔSOBUJÚ DISKOMFORT V ŽIVOTE.

Miriam, ze srdce děkuji za úžasný nástroj, který mě v mžiku přeladí z hlavy do srdce. Několikrát za den se přistihnu, že mi tvá slova zní v hlavě, jako modlitba. Nejvíc mě oslovuje harmonizační podkresová nahrávka, která mě úplně hypnotizuje a nemůžu se jí nabažit. Jsi můzou políbená!
Tereza Kramerová www.terezakramerova.cz
Tak tahle metoda je ukrutně hustá. Po měsíci používání a přepírání (včetně předpírky a máchání a následného projetí aviváží ) mohu jen vřele doporučit všem co hledají na první pohled jemnou,ale vnitřně velmi silnou metodu pročištění. Zpracování, hlas, podkres hudby na pozadí, síla slov - prostě balzám a síla. Doporučuji a děkuji.
Ivana Cikánková www.ivanacikankova.cz
Mirka ďakujem za Hopnko! Som na dovolenke a práve som si ho stiahla a prvý krát vypočula. Som v stane a je tu horúco ako sa na letnú dovolenku patrí, pri tej nahrávke som mala zimomriavky ako keby mrzlo úžasne to je-wow, ĎAKUJEM
Lenka Leškováwww.masazecvicenielm.sk
Moje milá Miriam, poslouchám jí i 3x denně..je naprosto úžasná ..včera jsem seděla ve 20 h u nás v Krkonoších pod stromem bylo nádherné ticho a já jen v doprovodu ptáčků poslouchala nahrávku...spolu s pohledem na Krkonoše jsem cítila velkou vděčnost a lásku...... <3 až slzy tekly....poslouchám jí ze sluchátek.....s láskou vaše
Alice Vrbová

0 ľudí môže potvrdiť jej hojivé účinky

A aká je cena?

Pre mňa a pre tých, ktorí túto nahrávku už poznajú a používajú ju, je nevyčísliteľná. Ale nebojte sa, cenu som stanovila a to na

24,24 € / 606 Kč

(Plus 20% DPH, ktorú okamžite posielame do štátnej pokladnice....legislatíva nepustí.)

Práve teraz máš šancu zmeniť svoj život. Vyčistiť ho od škodlivých programov, nechať uzdraviť rany vo svojom srdci a zažiť zmenu vo svojom živote.

Ak teraz cítiš, že sa ťa to dotýka a je to cesta pre teba, neváhaj.

Toto je pravdepodobne najsilnejšia nahrávka hooponka, aká bola kdy vytvorená. Je to najsilnejší čistiaci nástroj, aký som mala
možnosť poznať.

A teraz ho dávam aj tebe.

Klikni teraz na ružové tlačidlo Áno, ja chcem
a dovoľ si zmeniť svoj život.

Za ostatné 2 roky už zmenila život 0 ľuďom

OBJEDNÁVKA MP3 NAHRÁVKY

Ho’oponopono

Nahrávky, ktorá vám zmení život

Potrebujete pomoc? Napíšte mi na miriam@stolfova.sk Som tu pre vás, rada vám pomôžem.